tachografy białystok  

blokada alkoholowa białystok

 

BLOKADA ALKOHOLOWANajnowsza nowelizacja Kodeksu Karnego oraz niektórych ustaw z dnia 20 marca 2015, która weszła w życie 18 maja 2015 r. dodaje do KK art. 182a zgodnie z którym Sąd ma możliwość po upływie co najmniej połowy okresu trwania zakazu wydać postanowienie o dalszym wykonywaniu zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych poprzez możliwość prowadzenia wyłącznie samochodów wyposażonych w blokadę alkoholową


TO URZĄDZENIE JEST DEDYKOWANE DLA OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIE O ZWROT PRAWA JAZDY I SPEŁNIA WSZYSTKIE NORMY ZAWARTE W ROZPORZĄDZENIU MINISTRA INFRASTRUKTURY I TRANSPORTU DO NOWELIZACJI USTAWY O RUCHU DROGOWYM A TAKŻE NAJNOWSZE NORMY EUROPEJSKIE PN-EN 50436-1:2014 ORAZ PN-EN 50436-2:2014.

blokady alkoholowe białystok

SERWIS I KALIBRACJA

Niepodważalnym atutem posiadania blokady Autowatch jest natychmiastowy serwis z siedzibą w kraju wraz z rozbudowaną siecią placówek obsługi i montażu. Kalibracja czujnika wymagana do prawidłowego działania urządzenia to koszt jedynie 200 zł netto na rok.

ZALETY:

Elektroniczny sensor mierzący dawkę alkoholu (ECCM) odróżnia mechaniczne próby oszustwa od próbek oddechu pochodzenia ludzkiego.
Szyfrowane pobieranie danych bezpośrednio z pojazdu do komputera.
Raportowanie przy użyciu GSM w czasie rzeczywistym (dodatkowa opcja).
Zaawansowana technologia wykrywania wykorzystująca elektroniczny sensor.
Wyświetlacz LED w słuchawce TAB wskazuje kiedy system jest gotowy na dokonanie pomiaru (przydatne zwłaszcza w użytkowaniu w ekstremalnych temperaturach).
Sterownik ekranu LED informuje kierowcę o konieczności wykonania próbki oddechu oraz jej zaakceptowaniu, potrzebie wykonania losowych próbek podczas jazdy.
Możliwość integracji z systemem zarządzania flotą.
Urządzenie jest wyposażone w dwie funkcje nadpisywania:
W awaryjnych sytuacjach, jednorazowa funkcja ręcznego przeprogramowania w celu utrzymania mobilności pojazdu. W przypadku awarii technicznej możliwe jest uruchomienie pojazdu przy pomocy kodu PIN, który może zostać wydany przez Centrum Sterowania. System jest włączony w szynę CAN znacznie redukując czas instalacji i zwiększając możliwości systemu. Wszystkie funkcje są programowalne, aby sprostać wymaganiom klientów, rynku i przepisom prawa. Uniwersalne zasilanie 12/24V.
Higieniczne, pakowane pojedynczo, jednorazowe ustniki.

 

Kaucja 1000 zł netto
abonament miesięczny już od 80 zł netto

  blokady alkoholowe białystok, elewatorska 29
www.tachografy.bialystok.pl   ::  WEBASTO  :: TAKSOMETRY   ::  OGRZEWANIA POSTOJOWE     Tachografy Białystok     EBERSPACHER